Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtési- munkaügyi, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóság felé
  • adó- és járulék bevallások
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (OEP, MÁK, NAV, KSH)
  • kereseti igazolások kiadása

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (Bérszámfejtési és TB ügyintézői végzettség)
  • naprakész munkaügyi, TB, adózási ismeretek
  • közép- vagy nagyvállalatnál szerzett, minimum 3 év tapasztalat
  • tapasztalat elektronikus bevallás készítésében
  • word, excel magabiztos használata
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • hatékony munkavégzés
  • együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • közfoglalkoztatás terén szerzett tapasztalat

Fényképpel és fizetésigénnyel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét 2015. november 19-ig, az alábbi címen várjuk.

NHSZ Zounok Zrt., 5000 Szolnok, József Attila út 85.

A borítékon kérjük feltüntetni: „Pályázat munkaügyi munkatárs ”.